FAQ & SPAM

                W tej zakładce możecie zadawać mi nurtujące Was pytania oraz pozostawiać linki do swoich blogów, na które na pewno chętnie zajrzę, kiedy tylko znajdę odrobinę czasu!


Czytam:

4 komentarze:

 1. Nastoletnia Lucille nie ma w sobie nic ze zwykłej nastolatki. Ma dziewiętnaście lat, a w swoim życiu zabiła już tyle wampirów, że trudno jest to nawet zliczyć. Jest nastoletnią łowczynią wampirów, pewną siebie i zabójczą. Dobre czasy kończą się jednak, kiedy razem z kilkoma innymi łowcami, a w tym z najlepszą przyjaciółką Everly i chłopakiem Haydenem, zostają wysłani do Mystic Falls - nowej mekki wampirów, by oczyścić miasto z krwiopijców. Na początku wszystko idzie zgodnie z planem, jednak pewnego wieczoru, cała grupa Lucille ginie w nieznanych okolicznościach. Lucille staje przed nowym zadaniem: musi ich odnaleźć, tylko czy nie jest już za późno?

  vampire-and-hunter.blogspot.com

  Zapraszam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Byli kiedyś ze sobą. On ją zdradził i zostawił dla swojej kochanki. Potem ona się dowiedziała, że jest w ciąży. Urodziła je. Od ich rozstania minęły 2 lata. Ponieważ mieli wspólnych znajomych i on się o tym dowiedział. Że urodziła dziecko. Ich dziecko.

  Czy on będzie chciał do jej wrócić ?
  Czy ona też będzie chciała z nim być ?
  Czy ona mu to wybaczy/wybaczyła : zdradę i zostawienie jej ?

  Dowiecie się tego czytając historię Justina & Any.

  http://justin-and-ana.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. "Forced To Maturity czyli zmuszeni do dojrzałości. Opowieść o dwójce nastolatków, a raczej grupce, którzy musieli zbyt szybko zmierzyć się z dorosłym życiem pełnym obowiązków i bólu. Dziewczyna, która w wieku 12 lat straciła matkę, brata i siostrę, zostając z okrutnym ojcem i chłopak, któremu zabili brata, ojca i najlepszego przyjaciela, kiedy miał 13 lat. Obydwoje stracili najbliższych przez te same osoby. Przez Black Chainz. Nieudany gang, który nieustanie próbował zwrócić na siebie uwagę napadając i zabijając niewinnych ludzi. Razem z przyjaciółmi postanowili zemścić się na Black Chainz. Grupa nastolatków rzuca szkołę i wyjeżdża z miasta, wcześniej zaczynając wojnę z gangiem. Najwidoczniej los nie pozwolił im mieć normalnego i spokojnego życia. Jak wynagrodzi im brak dzieciństwa, setki wypłakanych łez i zmuszenie do dojrzałości?"

  [ http://forced-to-maturity.blogspot.com ]

  OdpowiedzUsuń
 4. therightman-fanfiction.blogspot.com

  Nietypowe fanfiction w roli głównej z Justinem Bieberem :)
  Znają się od zawsze. On starszy od niej o trzy lata, przystojny, umiejący się zachować, ona młodsza, ładna i wysportowana. Po dwóch latach rozłąki spotykają się ponownie i zaczynają inaczej siebie postrzegać. Próbują bronić się przed obezwładniającym ich uczuciem.
  Dlaczego, skoro oboje są młodzi, piękni i wolni?
  Może dlatego, że są... rodzeństwem?

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy